Pytania:
1.Jak poznałaś stardoll?
2.Który z sklepów najbardziej lubisz?
3.Co byś zmieniła na stardoll?
4.Co lubisz robić na stardollu?
5.Dlaczego tak długo jesteś na stardollu, co Cię tu trzyma?
6.Za co lubisz stardoll?
7.Czy były takie momenty że stardoll Ci się
troszkę znudził?
Odpowiedzi:
1.Przypadkiem wpadłam na tą stronę w internecie,gdy jeszcze można było tylko ubierać lalki.
2.Hmm,lubię każdy sklep.
3.Na pewno, to ilu oszustów tutaj jest i cenę SS.
4.Lubię urządzać apartament i malować dollkę.
5.Myślę,że przyjaciele trzymają mnie na tej stronie.
6.Za to ,że zawsze znajdzie się ktoś chętny do rozmowy i ,że można wyrazić siebie.
7.Było kilka takich momentów,ale jednak za każdym razem jakoś wracałam do grania.
czwartek, 17 grudnia 2009
poniedziałek, 14 grudnia 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)



